sobota, 18 września 2021
Motto Szkoły

 "Przy wyborze drogi swej, swego zawodu - idź za wskazaniem głosu wewnętrznego.

  Nie przecinaj korzeni łączących Cię z rodną ziemią - choćbyś na krańcu świata się znalazł.

 Ale przede wszystkim: miej charakter!."

 Władysław Orkan

 

Wybór języka
wersja polskaenglish versiondeutsch version

Aktualności

2018-11-10
W dniach 6-7 listopada 2018 r. uczniowie klas: I, II, III, IVa i IVb wraz z opiekunami uczestniczyli w dwudniowej autokarowej wycieczce do Warszawy w ramach projektu "Miśki". Celem naszej podróży było poznanie najciekawszych zabytków stolicy; Stare Miasto, Zamek Królewski, Barbakan, Pomnik Syrenki, Rynek, przejście Krakowskim Przedmieściem do Grobu Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Łazienki – Pałac na Wodze.

Na początku uczniowie uczestniczyli w warsztatach robotycznych z zastosowaniem klocków LEGO TECHNOCS. Jednym z najważniejszych punktów naszej wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Jest to wspaniały ośrodek nauki, którego misją jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się. Uczniowie mogli poznać prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach, zobaczyć mechanizmy funkcjonowania ludzkiego organizmu, urządzeń oraz wszechświata.

Ostatnim punktem naszego programu był niezwykle ważny dla uczestników wycieczki obiekt – Stadion Narodowy. Jest wśród uczniów wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na stadionie była spełnieniem ich marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu.

Zmęczeni ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Niedźwiedzia. Uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc, wzbogaciliśmy swoją wiedzę i doświadczenie..
 

Op. Maria Niedojad

« powrót
Archiwum:         
Facebook Szkoły
Facebook Szkoły
Logowanie do LIBRUSa
Logowanie do LIBRUSa
Meteo Pi
Meteo Pi
Aktualny stan powietrza
w okolicy szkoły
Szczegóły-kliknij
Nie dla smogu
Must
Must
Jeżdżę z głową
EU-HOU
Gmina Niedźwiedź
Obrazek odnośnik do Comeniusa
SURSUM CORDA
SURSUM CORDA
Mistrzowie kodowania
Mistrzowie kodowania
Konkurs informatyczny
Konkurs informatyczny
Adres www tej strony
 
CMS Tractable by Marketing Studio