sobota, 18 września 2021
Motto Szkoły

 "Przy wyborze drogi swej, swego zawodu - idź za wskazaniem głosu wewnętrznego.

  Nie przecinaj korzeni łączących Cię z rodną ziemią - choćbyś na krańcu świata się znalazł.

 Ale przede wszystkim: miej charakter!."

 Władysław Orkan

 

Wybór języka
wersja polskaenglish versiondeutsch version

Aktualności

2020-06-25
W tym szczególnym dniu chcieliśmy złożyć z głębi serca płynące podziękowania za Wasz trud i nauczanie, wychowanie i dbanie o warunki naszej edukacji.

To dzięki Wam czuliśmy się w szkole jak w rodzinnym domu. Dziękujemy Państwu Dyrektorom Tomaszowi Zawirskiemu i Pani Barbarze Moskale, że dbali o nasze dobro, przygotowywali szkołę tak, by dobrze się w niej przebywało i uczyło. Za to, że również mogliśmy rozwijać nasze zainteresowania na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych.
Dziękujemy Wychowawcą, katechetom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, za spotkania, zabawy, wycieczki, imprezy szkolne, możliwość udziału w scholii, grupach oazowych, służbie liturgicznej a przede wszystkim za trudy związane z kształceniem wychowaniem i opieką.
A zaczęło się wszystko 1 września 2012 roku, byliśmy wystraszeni i trochę smutni, bo kończył się czas beztroskich zabaw. Byliśmy też ciekawi jak to będzie. Czekaliśmy na ogłoszenia pana dyrektora kto się nami zaopiekuje, to przecież będzie nasza pani. Nasze wychowawczynie to  Pani Lucyna Krzysztofiak i  Pni Małgorzata Łabuz. Dziękujemy im bardzo za wprowadzenie w życie szkoły opiekę i wychowanie .Dziękujemy również następnym wychowawczyniom pani Annie Jasek  i Pani Małgorzacie Stec, które  kontynuowały opiekę nad nami. Dziękujemy również wszystkim paniom nauczania wczesnoszkolnego za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, pomaganie w trudniejszych momentach naszego edukowanie klasach 1-3. Dziękujemy za wpajanie wiedzy szkolnej i życiowej.
W klasie czwartej opiekę nad nami przejęły  Panie  Maria Zawirska i Joanna Cichańska męczyły się z nami  5 lat dziękujemy im z całego serca za cierpliwość dobroć i wyrozumiałość. Czasami bywało paniom z nami ciężko, za to przepraszamy, ale myślimy że byłe też dobre, wesołe i miłe chwile, te niech na zawsze pozostaną w pamięci. Dotarliśmy do końca. Zdobyliśmy ogrom wiedzy, i to nie tylko tej szkolnej, ale również życiowej. Będziemy ten dorobek rozwijać i wykorzystywać w dalszym życiu. Dziękujemy siostrom i księżom, którzy uczyli nas religii i chrześcijańskich zachowań, lepiej poznaliśmy korzenie naszej tożsamości. Dziękujemy za przygotowanie nas do przyjęcia sakramentów świętych i uczenie nas społeczeństwa. Dziękujemy paniom humanistkom i panią od języków obcych za wiedzę z literatury polskiej, europejskiej i światowej za kształcenie w nas ducha humanistycznego, dziękujemy za poznanie dziejów naszej ojczyzny, wpajanie umiłowania do polskiej mowy i regionu. Dziękujemy nauczycielom przedmiotów matematyczno-przyrodniczych za poznawanie świata, zjawisk fizyczno-chemicznych. to dzięki wam wiemy, że trzeba dbać o ten świat, by nam i przyszłym pokoleniom dobrze się w nim żyło. Dziękujemy nauczycielom przedmiotów artystycznych i wychowania fizycznego za kształcenie w nas poczucia estetyki i tężyzny fizycznej, umiejętność wykonywania prac manualnych potrzebnych w życiu. Dziękujemy paniom sekretarkom które z uśmiechem na twarzach pomagały nam w załatwianiu spraw szkolnych. Dziękujemy paniom, które dbały o estetyczny wygląd szkoły, utrzymywały porządek i przepraszamy za niszczenie i śmiecenie. Było to głupie a nie złośliwe. Dziękujemy też paniom, które dbały o to, by zapewnić nam smaczne posiłki.
Dziękujemy naszym szanownym panom Tadeuszom za kserowanie, doradzanie w sprawach technicznych i komputerowych i że zawsze mogliśmy na nich liczyć. Dziękujemy również młodszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za całego serca i żegnamy.

Klasy 8a i 8bA

 


« powrót
Archiwum:         
Facebook Szkoły
Facebook Szkoły
Logowanie do LIBRUSa
Logowanie do LIBRUSa
Meteo Pi
Meteo Pi
Aktualny stan powietrza
w okolicy szkoły
Szczegóły-kliknij
Nie dla smogu
Must
Must
Jeżdżę z głową
EU-HOU
Gmina Niedźwiedź
Obrazek odnośnik do Comeniusa
SURSUM CORDA
SURSUM CORDA
Mistrzowie kodowania
Mistrzowie kodowania
Konkurs informatyczny
Konkurs informatyczny
Adres www tej strony
 
CMS Tractable by Marketing Studio